Çevre Güvenlik Sistemleri

Çevre Güvenlik Sistemleri, Askeri Alan güvenlik çözümleri, Riskli bölge çevre güvenlik sistemleri, Emniyet çevre güvenlik sistemleri

ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İnfonet Bilişim Teknolojilerinin, Çevre güvenlik sistemlerinde kullandığı ürünler üstün teknoloji donanımları kullanılarak üretilmektedir.

Çevre Güvenliği İçin,

Sitenizi izinsiz girişlere karşı korumak istiyorsunuz ve siteniz izinsiz girişlere (çit veya duvar) karşı fiziksel bir koruma ile çevrili. Çevre güvenlik sistemleri, farklı teknolojilere dayanarak site çevrenizi korumak için farklı çözümler sunar.

Çitinize, kızılötesi bariyere veya çitin içindeki mikrodalga bariyere doğrudan monte edilmiş bir sistemle (teknoloji, site tipolojisine bağlı olacaktır) davetsiz misafirlere karşı % 100 görünmeyen bir çözüme izin veren gömülü kablolarla şok tespiti yaparak izinsiz girişleri anından size bildirir.

Çok yüksek güvenlik ihtiyacının olduğu alanlarda özellikle sistem tamda istediğiniz güvenliği sağlamaktadır. Bu yüksek güvenlik kısıtlamalarına cevap vermek için, İnfonet'in ihtiyaçlarınızı en güvenli ve yenilikçi çözümlerle karşılamak için birden fazla teknolojiye sahip bir ürün yelpazesi mevcuttur.

Çevre güvenlik sistemleri, güvenlik kamerası sistemlerine tam entegre olabilen ve güvenlik kameralarının sınır ihlali tespitlerinde yanıltıcı her tür olaya karşı doğruluk oranını yükselten ve en üst düzeyde çevre güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş teknolojidir.

Çevre Güvenlik Sistemi Nedir?

Muhafaza edilmesi gereken dış mekânları kapsayan, diğer elektronik sistemlerle birlikte çalışan bir sistemdir. Özellikle askeri ve enerji tesisleri gibi alanlarda kullanılan bu sistem, izinsiz girişlere bir önlem niteliğindedir. Diğer birçok sistemle birlikte çalışarak entegre olur. Bu durum meydana gelebilecek diğer olumsuzlukları ortadan kaldırmada son derecede etkilidir. Elektronik çevre güvenlik sistemleri, istenen bölgeye uzaktan erişim imkânı vererek yüksek güvenlik sağlar. İzinsiz gerçekleştirilen girişler en uzak bölgelerden dahi görüntülenebilir ve derhal müdahale sağlanabilir.

Çevre güvenlik sistemleri, bu teknolojinin birden çok alanda kullanılma imkânı sağlar. İstenen tüm bölgelerde kullanılmasının yanı sıra başlıca kullanım alanları şunlardır:
· Müstakil araziler · Çim · Sahalar · Fabrikalar · Depolar · Askeri tesisler · Enerji santralleri
· Havaalanları · Çitler

Çevre Güvenlik Çit Sisteminin Avantajları

· Sensör algılayıcısı bulunur.
· Geniş bir tespit alanı vardır.
· Tüm bilgiler elektronik kartında kaydedilip, depolanır.
· Çevre koşullarına uyum sağlayarak yanlış alarmların önüne geçer.
· Gelişmiş teknolojisi sayesinde emniyetlidir.
· Çitlerde oluşabilecek herhangi bir sarsıntıyı dahi tespit etmektedir.