COVID 19 Bilgilendirme

İnfonet olarak önceliğimiz, her zaman olduğu gibi çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığı ve güvenliğidir.

Bu amaçla bazı tedbirleri çalışanlarımız için aldık,

  1. Çalışanlarımızı, Koronavirüs salgınının dünyada başladığı ilk günden bu yana, dikkat edilmesi gerekenler konusunda düzenli aralıklarla bilgilendirmeye ve gerekli tüm koruyucu önlemleri almaya devam ediyoruz.
  2. Tüm çalışanlarımız için maske, sıvı dezenfektan ve eldiven gibi gerekli kişisel koruyucu malzemeleri tedarik ettik.
  3. Hastalığın çıktığı ve vaka sayısının artış eğilimi gösterdiği ülkeler başta olmak üzere yurt dışına gerçekleştirilen tüm seyahatleri durdurduk. Toplum sağlığını korumak adına, zorunlu olarak bu ülkelere seyahat eden kişilerin, seyahat dönüşünde çalışma alanlarına alınmayarak 14 gün boyunca uzaktan/evden çalışmasını zorunlu tuttuk.
  4. Tüm eğitimlerimizi, toplantılarımızı, etkinlik ve organizasyonlarımızı, seyahat gerektiren çalışmalarımızı ikinci bir karara kadar erteledik.
  5. Çalışanlarımızın büyük bir kısmı, 17 Mart Salı gününden itibaren teknolojik altyapısı hazırlanmış şekilde, mesailerini uzaktan erişim modeliyle evlerinden sürdürmektedir.

Bu kapsamda toplumsal sağlığımız için gerekli tüm önlemleri etkin bir şekilde aldığımızı ve hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdüreceğimizi bildirmek isteriz.

Bu hassas dönemde sizlerin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını korumak ve sizlere verdiğimiz hizmeti kesintisiz ve en iyi şekilde devam ettirmek önceliğimizdir.

Sağlıklı günler dileriz.