Kurumsal Web Tasarım & Yazılım

KURUMSAL WEB TASARIM

 

Kurumsal web tasarım, Ankara kurumsal web tasarım, mobil web tasarım, firma web sitesi, yönetim panelli web sitesi, Web tasarım, kurumsal web tasarım hizmeti, Ankara kurumsal web tasarım

Responsive Web Tasarım

Mobil telefonların hayatımızda büyük yer edinmesi ile birlikte kurumsal web sitelerinin tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini ziyaretçilerine sunmak zorunda olduğu bir süreçten geçiyoruz. Ipad, tablet, bilgisayar, laptop, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, televizyon gibi farklı ekran boyutlarına sahip cihazlar artık internete web sitelerinde gezinebilme imkanı sunuyorlar.

Responsive tasarım ile kullanıcılar web sitesi içeriğine her ekran boyutunda rahat bir şekilde okuyabilir, sitede kolayca işlemlerini tamamlayabilir. Ayrıca tüm boyutlarda uyumlu olması size extra web sitesi masrafından kurtarır.

 

Kurum Kimliğine Özgü Tasarım

Web sitenizin renkleri, yazı karakteri, sayfa düzeni gibi öğeleri, tasarım aşamasında Kurumsal Kimliğinize uygun olarak planlanıp, oluşturulmaktadır. Bir sanayi firması ile dijital satış yapan bir firmanın hem hedef kitlesi hemde öne çıkarmak istediği içerikler farklıdır. İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayıp, hedefleriniz doğrultusunda bir yol haritası oluşturmaktayız.

 

Yönetilebilir Web Sitesi

Web siteniz size kullanımı kolay kontrol paneli ile birlikte teslim edilir. Kontrol paneli üzerinden sayfalarınızı güncelleme, haber girme,haber çıkarma, resim ekleme ve silme, kategoriler oluşturma, ürün ekleme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Web sitenizi güncel tutmanız hem arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olur hem de kullanıcılarınıza dinamik içerik göstermiş olursunuz. Yönetim paneli tüm kurumsal web sitesi tasarım hizmetimizde standart olarak müşterilerimize sunulur. Yönetim paneli teslim edilirken 3 saatlik bir eğitim verilir.

 

Arama Motoru Optimizasyonu

Kurumsal web siteniz arama motoru optimizasyon servisine (SEO) uyumlu olarak tasarlanır. Böylece doğru dijital pazarlama stratejileri ile Google’da, Yandex’te üst sıraları hedefleyebilirsiniz.

Kurumsal web siteniz uluslararası web sitesi yönergelerine ek olarak google, bing, yandex gibi arama motoru servislerine göre de kod ve tasarım uyumunun olması, hızlı açılması, sitede ki imajların optimize edilmiş olması gerekmektedir.

 

Web Sitesi Raporlama

Web sitenizi hangi ülkeden kaç kişi ziyaret ediyor, hangi sayfalarda daha fazla zaman geçiriyorlar, internet girerken kullandıkları cihazlar, sosyal medya hesaplarından size yönlendirilen trafik gibi detaylı raporların sunulduğu aylık raporlama hizmetinde analizler  ile doğru dijital pazarlama stratejilerini belirleyebilirsiniz. Raporlama içeriğinde ayrıca bir önceki aya göre karşılaştırmalı performans takibi de yapabilmekteyiz. Böylece dijital yatırımınızın dönüşümünü daha iyi takip edebilirsiniz.

 

Yabancı Dil Ekleyin

Kurumsal web siteniz  yabancı dil altyapısı ile birlikte teslim edilir. Talep olması halinde Latin grubu dillerinin hepsini ekleyebilir, uluslararası pazarlara hitap eden bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

İngilizce, Almanca, İtalyaca, Rusça gibi dillerin yanı sıra, yazım şekli ters olan Farsça, Arapça gibi dillerde sisteme dahil edililebilir. Ters yazıma sahip dillerde şablon tasarımı düzenleme ve optimizasyon çalışması yapılması gerekmektedir.

Yabancı dil çevirilerinizi isterseniz bize direkt ileterek ulaştırabilir yada İnfonet'in anlaşmalı olduğu Yeminli Çeviri bürolarının tekliflerini alabilirsiniz.

Yabancı dil kurumsal web siteleri için eğer yurt dışı hedef var ise çok önemlidir. Fakat web sitesinde ki dil sayısının artması ile beraber kontrolü ve maliyeti zor bir hale gelebilir. Bu sebeple yabancı dil ihtiyaçları doğru belirlenip uygulamaya geçilmelidir.