LED Ekran Çözümleri

led ekran, dış mekan led ekran, iç mekan led ekran

LED Ekran Nedir?

LED Ekran, kırmızı, mavi ve yeşil led’lerin ihtiyaca göre değişen sayı, özellik ve biçimlerle konumlandırılmasıyla oluşan, çoğunlukla büyük ebatlı ekranların üretiminde tercih edilen videowall çözümüdür.

Neden LED Ekran?

LED ekranlar birçok açıdan oldukça avantajlıdır. Parlaklık değerleri LCD ekranlara oranla çok daha yüksek olduğundan gün ışığında LCD ekranlara oranla daha verimli çalışır.

Sıcak ve soğuk gibi dış hava koşullarına LCD ekranlarına oranla daha dayanıklıdır;
Modüler yapıları sayesinde istenilen boyut ve çözünürlükte üretilebilir.
Fleksi (esnek) led modüller sayesinde iç bükey ve dış bükey yüzeylerde, yüzey açı ve bükümlerine göre esnetilerek kurulabilir.

İç Mekan Led

İç Mekan Led Ekranlar, özellikle 20m2’den küçük uygulamalar için idealdir. Geliştirilmiş bütünleşik yapı sayesinde tamamen homojen görüntü vermektedir. Geliştirilmiş modüler sistem yapısı ve hafif tasarımı ile kolay montaj ve demontaja uygundur. Fansız tasarımı ile ultra sessiz çalışabilen İç Mekan LED sistemleri, Eko enerji modu ile enerji tüketiminin çok düşük seviyelere çekilmesine olanak sağlar.

İç Mekan Led Ekranlar, özellikle 20m2’den küçük uygulamalar için idealdir. Geliştirilmiş bütünleşik yapı sayesinde tamamen homojen görüntü vermektedir.

Geliştirilmiş modüler sistem yapısı ve hafif tasarımı ile kolay montaj ve demontaja uygundur. Fansız tasarımı ile ultra sessiz çalışabilen İç Mekan LED sistemleri, Eko enerji modu ile enerji tüketiminin çok düşük seviyelere çekilmesine olanak sağlar.

Dış Mekan Led

Dış Mekan Led Ekranlar, büyük dış mekanlar için idealdir. Geliştirilmiş bütünleşik yapı sayesinde tamamen homojen görüntü vermektedir. Mükemmel parlaklık özelliği ve yüksek görüntü kalitesi ile uzak mesafeden izleme olanağı sağlar. Tüm ekran fonksiyonları ve ekran durumları gerçek zamanlı izlenebilir, uyarı sistemi ile hata kısa sürede giderilebilir.

Geliştirilmiş modüler sistem yapısı ve hafif tasarımı ile kolay montaj ve demontaja uygundur.  Dış mekan LED ekran sistemleri, Eko enerji modu ile enerji tüketiminin çok düşük seviyelere çekilmesine olanak sağlar.

Gün ışığı altında net görüntü verecek kadar yüksek ekran parlaklığı değerlerine sahip olan Dış Mekan Led ekranlar hava koşullarından etkilenmezler.
Ekran parlaklıkları 5000 nits ile 8000 nits arasında, piksel aralıkları ise 4mm ile 16mm arasında farklı opsiyonlarda olabilir

Transparan Led

Transparan Led Ekranlar, projeye özel ebatlarda üretilebilir, esnek ve özelleştirilebilir ürünlerdir. Şeffaf duvar görünümünde tasarlanmış mesh led ekranlar, uygulanacak yüzeyin fiziksel yapısına uyum sağlayacak şekilde esnek bir montaj imkanına sahiptir. Bu özelliğiyle mesh led ekranlar projeye göre özelleştirilebilir ürünlerdir. Yassı kablo bağlantısı ve çelik gergi aparatlarıyla, birçok cephe tipinde kullanılacak şekilde, pratik montaj altyapısı sağlamaktadır.

Fleksi Led

Fleksi Led Ekranlar, Her türlü dışbükey veya içbükey esnek ve yaratıcı kurulumlar için uygundur. Görüntüleme açısını artıran gelişmiş maske yapısı ile özel tasarım alanlarında kolaylıkla uygulanabilir.
Yüksek ekran parlaklığı sayesinde ortamın ışık değerlerinden etkilenmezler.